Nowy Sącz będzie gościć najpiękniejsze kobiety i najprzystojniejszych mężczyzn!

Podczas otwarcia Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu zapowiedziano wielkie wydarzenie – jak się okazuje, Nowy Sącz będzie gościć Festiwal Piękna. Przez Festiwal Piękna należy rozumieć wybory Miss Polski, Miss Supranational i Mistera Supranational. To bez wątpienia prestiżowe wydarzenie odbędzie się w dniach 20-22 sierpnia tego roku.

Miejscem wydarzenia nowy amfiteatr

Miejscem wyborów będzie nowy amfiteatr w Parku Strzeleckim. Warto również podkreślić, że wspomnianego wydarzenia nie byłoby, gdyby nie Witold Kozłowski – marszałek województwa małopolskiego. Marszałek bardzo zabiegał o zorganizowanie wyborów w Nowym Sączu. Wypada też przypomnieć (bo może nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę), że mowa o ogromnej imprezie transmitowanej do wielu krajów – można usłyszeć, że o transmisję zadbało 140 krajów świata. Mając to na uwadze, możemy mówić o wielkiej promocji miasta.

Oczywiście nie można też zapomnieć o pandemii, choć na ten moment komunikat jest jasny – formuła wydarzenia się nie zmieni. Ponadto w planach jest sporo niespodzianek, aczkolwiek szczegóły pozostają tajemnicą.